אודות

הבלוג מוזיקאי במשרה מלאה – עצות שימושיות לקידום המוזיקאי העצמאיהוא בלוג שמטרתו היא לתת כלים,לפתח דרכי חשיבה, רעיונות ועצות שימושיות לקידום למוזיקאים עצמאיים.

השם מוזיקאי במשרה מלאהנבחר כדי להמחיש לאמנים שלהיות אמן עצמאי אינו שונה מכל יזם שפותח עסק עצמאי. אמן עצמאי יכול להתנהל בשתי צורות )כמו כל בעל עסק(: הוא יכול להתנהל לחלוטין לבדו כאיש שיווק, איש מכירות, מנהל, קשרי לקוחות וללבוש את כל הכובעים הללו בעצמו, או, למצוא אנשים את האנשים הנכונים בכל תחום שילוו אותו ובכך להפוך למנהל פרוייקט אשר צריך לדעת לנהל צוות. בשתי הגישות הללו, האמן הוא עדיין בעל עסק שצריך להפעיל, לתחזק ולהתפתח.

התפיסה היא שהאמן הוא עסק שהמוצרים שלו הם הופעות, סינגלים ואלבומים. הקהל שלו הם בסיס הלקוחות אותו הוא רוצה לשמר ולגדל. למרות המושגים הקריםאין פה שום כוונה לטעון שמוזיקאי לא צריך להתמקד בצד היצירתי, האמיתי והנאמן לעצמו, אלא שברגע שהצד הזה מוכן וצריך להוציא אותו לעולם,זה הזמן ללבוש את כובע איש העסקים.

הבלוג נכתב ומתוחזק עי רועי פוברציק, לשעבר איש יחסי ציבור של אמנים ויועץ לשיווק, מיתוג ואסטרטגיה במדיה במדיה חברתית לאמנים וחברות בהווה. לפתח