א’ עד ת’ – איך להצליח דרך השטח


אוקי, אני מודיע מראש, הפוסט של היום הוא לא פוסט עם מידע ליישום מיידי. אבל אם תמשיכו לקרוא אני מבטיח לכם שתקבלו הרבה הרבה יותר ערך.

בכמה מילים, כדי להסביר במה מדובר.
לפני משהו כמו חודשיים אני ועידו לדרמן החלטנו שאנחנו חייבים לאחד כוחות ולעשות משהו מיוחד למוזיקאים שעוקבים אחרינו וקוראים את הבלוגים, רואים את הסרטונים וכו’.

ככה עלה הרעיון לסדרת ההרצאות “להצליח דרך השטח”. גם אני וגם עידו מאוד מאמינים שהדרך להצלחה היא ארוכה, ומאוד קשה – אבל הכי חשוב, עושים אותה ברגל. אוספים את הקהל, משתפרים מהופעה להופעה ובעיקר עובדים קשה. שנינו מאמינים שבעזרת הידע הנכון אמנים יכולים עדיין לעשות את הדרך, אבל בצורה יותר מושכלת. אפשר לעזור לאמנים עצמאיים לקדם את עצמם ולהתקדם בכך שנחלוק מידע מסויים.

מתוך האמונה הזאת קיים הבלוג הזה ומתוך אותה אמונה עידו עובד עם ההרכבים שהוא מפיק.

אז מה זה בדיוק להצליח דרך שטח – הרצאה מס’ 1

לפרטים המלאים ולסרטון וידיאו מיוחד שהקלטנו אפשר להיכנס ללינק הזה.

אני אנסה לפרט פה קצת יותר, אני ועידו בנינו הרצאה של 3 שעות (כן, כן 3 שעות) שהתוכן שלה מבוסס על מה צריך לעשות כדי לסגור יותר הופעות, איך לקדם הופעות יותר טוב, איך לבנות בסיס מעריצים ולטפח אותו ועוד המון המון תכנים. אנחנו לא נדבר בסיסמאות ובתיאוריות, אלא אנחנו ממש ניכנס לפרטים קטנים וטכניקות עשייה ליום יום שיעזרו לכם כמוזיקאים לקדם את עצמכם.

יותר מזה – המטרה היא להצליח להקדיש תשומת לב לדוגמאות האישיות שלכם ולתת לכולם יחס איש ומענה תוך כדי ההרצאה, לכן בחרנו מראש אולם שמכיל 50 איש בלבד
הכניסה להרצאה היא בתשלום – אבל חשוב לציין שאחוז מההכנסות הינו תרומה להקמת מרכז לקידום נוער בסיכון באמצעות מוזיקה , במסגרת עמותת מקור.

תיכנסו לעמוד הזה לעוד פרטים על ההרצאה.

לאורך השבועיים הקרובים חברי רשימת התפוצה והאמנים שנרשמו להרצאה יקבלו עוד מידע, הנחות ותכנים ייחודיים.

הנה הפרטים היבשים:

20 בפברואר

שעה 19:00 בערב

בבית ספר muzik בת”א

)עלות הכניסה היא 50 ש”ח  (*חלק מההכנסות יוקדשו להקמת מרכז לקידום נוער בסיכון באמצעות מוזיקה , במסגרת עמותת מקור.